NÁŠ TÝM

 

PhDr. Adam Suchý (nar. 1974), vedoucí psycholog.

Klinický psycholog, psychoterapeut, soudní znalec, asistent na LF MU Brno. Absolvoval UP Olomouc, nejprve žurnalistiku (1998), později psychologii (2003). Základní klinické zkušenost získal ve FN Olomouc (Odd. klinické psychologie a Psychiatrická klinika – později na pozici vedoucího psychologa).

V roce 2006 složil specializační zkoušku (I. atestaci) z klinické psychologie, v roce 2008 ukončil pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik diplomem Gestalt psychoterapeuta (Institut Dialog) a získal funkční specializaci (II. atestaci) v systematické psychoterapii. V Institutu Dialog nyní působí jako trenér a supervizor. V tomtéž roce byl jmenován soudním znalcem (obor zdravotnictví, odvětví psychiatrie se specializací na klinickou psychologii).

Absolvoval řadu kurzů – certifikovaný diagnostický kurz MMPI-2, akreditované semináře v Rorschachovské metodě, výcvikový program Ericksonovské hypnoterapie, klinickou neuropsychologii, diferenciální diagnostiku dospělých atd.

Zastupuje ČR v Global Psychology Alliance. Je členem odborné rady České společnosti pro Gestalt terapii, Asociace klinických psychologů a Obce spisovatelů ČR. Publikuje v populárních i odborných časopisech, je autorem knih "Mediální zlo – mýty a realita" (Triton, 2007) a "Všechno se v dobré obrátí" (Albatros média, 2022). 

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 608 390 634
E-mail: psycholog@adamsuchy.cz 

Mgr. Barbora Müllerová (nar. 1992),

psycholožka ve zdravotnictví. Na Univerzitě Palackého v Olomouci absolvovala jednooborovou psychologii. Pracovní zkušenosti získala v ambulanci klinické psychologie a psychoterapie.

Od roku 2016 se vzdělává v rámci předatestační přípravy klinické psychologie. V rámci přípravy absolvovala kurz Rorschachovy metody, Operacionalizované psychodynamické diagnostiky, Wechslerových škál a další.

V roce 2021 zakončila zkouškou akreditovaný psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Institut Dialog).

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 797 616 872
E-mail: work.bureba@gmail.com 

Mgr. Lucie Čajánková (nar. 1983),

klinická psycholožka, obor psychologie vystudovala na Masarykově Univerzitě v Brně (2008).

Základní klinické zkušenosti získala v Masarykově nemocnici Ústí nad Labem (Dětská klinika – diagnostická a terapeutická práce s dětskými klienti a jejich rodinami). V Olomouci působila následně v ambulancích klinické psychologie (PhDr. Hana Krylová, Age Centrum).

V roce 2014 absolvovala pětiletý psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Institut Dialog). V roce 2016 složila atestaci z klinické psychologie.

V rámci svého vzdělávání absolvovala řadu kurzů a workshopů, týkajících se jak diagnostiky, tak terapeutické práce, především využití práce s tělem v psychoterapii.

Současně působí v neziskové organizaci Úsměv mámy, která podporuje ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu.

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 770 698 862
E-mail: psychologie.cajankova@gmail.com 

Mgr. David Kříž (nar. 1995),

psycholog, frekventant psychoterapeutického výcviku Gestalt psychoterapie (Institut Dialog).

Absolvoval Masarykovu univerzitu obor psychologie (2022).

Základní klinické zkušenosti získal v Psychiatrické nemocnici – Brno – Černovice.

V roce 2021 absolvoval koučovací výcvik pro psychology (Praktická psychologie s.r.o.)

Aktuálně působí také jako školní psycholog na Základní škole.

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 601 568 669
E-mail: psycholog.kriz@gmail.com