NÁŠ TÝM

 

PhDr. Adam Suchý (nar. 1974), vedoucí psycholog.

Klinický psycholog, psychoterapeut, soudní znalec. Absolvoval Univerzitu Palackého v Olomouci, nejprve obor žurnalistika (1998), později obor psychologie (2003). Základní klinické zkušenost získal ve Fakultní nemocnici v Olomouci (Oddělení klinické psychologie a Psychiatrická klinika – později na pozici vedoucího psychologa).

V roce 2006 složil specializační zkoušku (I. atestaci) z klinické psychologie, v roce 2008 ukončil pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik diplomem Gestalt psychoterapeuta (Institut Dialog)a získal funkční specializaci (II. atestaci) v systematické psychoterapii. V Institutu Dialog nyní působí jako trenér a supervizor. V tomtéž roce byl jmenován soudním znalcem (obor zdravotnictví, odvětví psychiatrie se specializací na klinickou psychologii).

Absolvoval řadu kurzů – certifikovaný diagnostický kurz MMPI-2, akreditované supervizí a výukové semináře v Rorschachovské metodě, výcvikový program Ericksonovské hypnoterapie, klinickou neuropsychologii, diferenciální diagnostiku dospělých atd.

Je členem odborné rady České společnosti pro Gestalt terapii, Asociace klinických psychologů a Obce spisovatelů ČR. Publikuje v populárních i odborných časopisech, je autorem knihy "Mediální zlo – mýty a realita" (Triton, 2007) a "Všechno se v dobré obrátí" (Albatros média, 2022). 

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 608 390 634
E-mail: psycholog@adamsuchy.cz 

Mgr. Barbora Müllerová (nar. 1992),

psycholožka ve zdravotnictví. Na Univerzitě Palackého v Olomouci absolvovala jednooborovou psychologii. Pracovní zkušenosti získala v ambulanci klinické psychologie a psychoterapie.

Od roku 2016 se vzdělává v rámci předatestační přípravy klinické psychologie. V rámci přípravy absolvovala kurz Rorschachovy metody, Operacionalizované psychodynamické diagnostiky, Wechslerových škál a další.

V roce 2021 zakončila zkouškou akreditovaný psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Institut Dialog).

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 797 616 872
E-mail: work.bureba@gmail.com 

Mgr. Lucie Čajánková (nar. 1983),

klinická psycholožka, obor psychologie vystudovala na Masarykově Univerzitě v Brně (2008).

Základní klinické zkušenosti získala v Masarykově nemocnici Ústí nad Labem (Dětská klinika – diagnostická a terapeutická práce s dětskými klienti a jejich rodinami). V Olomouci působila následně v ambulancích klinické psychologie (PhDr. Hana Krylová, Age Centrum).

V roce 2014 absolvovala pětiletý psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Institut Dialog). V roce 2016 složila atestaci z klinické psychologie.

V rámci svého vzdělávání absolvovala řadu kurzů a workshopů, týkajících se jak diagnostiky, tak terapeutické práce, především využití práce s tělem v psychoterapii.

Současně působí v neziskové organizaci Úsměv mámy, která podporuje ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu.

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 770 698 862
E-mail: psychologie.cajankova@gmail.com 

Mgr. David Kříž (nar. 1995),

psycholog, frekventant psychoterapeutického výcviku Gestalt psychoterapie (Institut Dialog).

Absolvoval Masarykovu univerzitu obor psychologie (2022).

Základní klinické zkušenosti získal v Psychiatrické nemocnici – Brno – Černovice.

V roce 2021 absolvoval koučovací výcvik pro psychology (Praktická psychologie s.r.o.)

Aktuálně působí také jako školní psycholog na Základní škole.

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 728 483 266
E-mail: psycholog.kriz@gmail.com